1UL fasádní systém

1UL je fasádní systém navržený pro ochranu fasád a odclonění přímého slunečního záření. Neslouží jako ochrana před deštěm.

Výhody

  • 1UL je k dispozici v široké škále tvarů, konfigurací, materiálů a povrchových úprav. Z pohledu požadavků na odclonění záření vyhoví téměř jakémukoliv typu projektu.
  • Systém je aerodynamicky velmi účinný, snižuje odpor vzduchu a šetří tak provozní náklady. Také je vysoce odolný proti škodlivým vlivům dešťové vody.
  • Jsou vyrobeny z protikorozního materiálu, což je zárukou jejich odolnosti; vyžadují nulovou údržbu.
  • Systém je navržen tak, aby vyrovnával rozdíly způsobené tepelnou roztažností. Žaluzie jsou připevněny klipem, tedy nejsou napevno přišroubovány.
  • Odolnost – testováno podle EN 13030:2001.
  • Snadná instalace – k dodání buď částečně zkompletované, nebo rozložené.
  • V případě požadavku na odhlučnění lze instalovat v kombinaci s akusticky těsnícím panelem
    Acoustic Louvre.

Projektová podpora

Rádi Vám poskytneme projektové služby a speciální službu pre-order. Kontaktujte nás, prosím, pro více informací týkajících se používání, specifikace, instalace a servisu systému 1UL.

UL Select nástroj pro Colt pro volbu nejvhodnějšího stínícího systému

“UL Select” je nástroj vytvořený v programu Excell a určený pro volbu stínícího systému přímo uživatelem. Výběr je možný po zadání hodnot zatřídění – povětrnostních podmínek, kterým je systém vystaven a požadovanému aerodynamickému výkonu. Výstupem je tabulka s informacemi o minimálním rozměru lamel pro konkrétní instalaci.
Pro získání programu "UL Select" nebo více informací nás, prosím, kontaktujte.

 

Produktový list
Související informace
© 2020 Colt International Licensing Limited - People feel better in Colt Conditions