Acoustic Louvre

Výstupy z výrobních hal, chladící věže, rozvodny, atd.  - to vše jsou obvyklá místa, která produkují zvýšenou hladinu hluku, jež může překračovat existující nebo požadované úrovně hluku v dané vzdálenosti od výrobní haly.

Colt nabízí několik protihlukových panelů, které se vzájemně doplňují v řadě Universal Louvre a která vyhoví těm nejpřísnějším kritériím. Pokud se požadované úrovně ochrany nedosáhne jedním type zařízení, lze zkombinovat více zařízení tlumících zvuk dohromady. Jako alternativu pro snížení hladiny zvuku lze také instalovat tlumiče.

Pro co nejekonomičtější řešení je potřeba myslet na zařízení pro redukci hluku již v počáteční fázi projektu. Retrofity mohou být podstatně nákladnější. Pokud hledáte vhodné řešení, kontaktujte nás, prosím.

Standardní produkty

Existují dva standardní produkty v řadě Acoustic Louvre:

  • Typ R - optimální protihluková ochrana s normálním rázem tlaku.
  • Type LP - normální protihluková ochrana s minimálním rázem tlaku.

Vnější kryt je vyroben z 1,2mm silného ocelového plechu. Protihlukové lamely jsou vyrobeny z 0.7mm silného galvanizovaného perforovaného ocelového plechu na vnitřní straně a z  0.7mm galvanizovaného ocelového plechu na vnější straně.

Výplň je z organické minerální vlny nebo skleněného vlákna o hustotě 47kg/m³.

Protihlukové panely s šířkou nad 1220mm a/nebo výškou 3660mm jsou obvykle dodávány k na místo instalace jako dva nebo tři kusy pro zkompletování.

Projektová podpora 

Rádi Vám poskytneme projektové služby a speciální službu pre-order. Kontaktujte nás, prosím, pro více informací týkajících se používání, specifikace, instalace a servisu zařízení Acoustic Louvre.

Související informace
© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited