MoffittVent

MoffitVent je vysoce výkonné zařízení vyvinuté speciálně pro užití v průmyslu. Zajišťuje kontinuální ventilaci nezávislou na nepřízni počasí.

Výhody

MoffittVent je v provozu velmi efektivnín a poskytuje nepřetržité větrání za každého počasí. Toto zařízení není ovlivněno směrem nebo rychlostí větru - ve skutečnosti se jeho výkon zvýší v povětrnostních podmínkách s vyšším větrem.

Konstrukce tohoto zařízení je odolná proti povětrnostním vlivům a zabraňuje vniknutí vody do budovy v jakékoli rychlosti větru. Všechna voda se shromažďuje do integrálních odvodňovacích žlabů a svodů a je svedena na střechu, odkud je odvedena běžným systémem.

MoffittVent je navržen tak, aby odolal rychlosti větru až do 130 MPH a v případě potřeby může být snadno upraven i  pro vyšší rychlost větru. Je zkonstruován tak, aby byl v případě, kdy není vyžadována ventilace, průnik vzduchu minimální.

MoffittVent lze instalovat na většině typů střech, a to buď na hřebenu střechy, šikmých nebo rovných střechách. Instalace je velmi snadná a nevyžaduje složitou montáž. MoffittVent je vyroben z materiálu odolného proti korozi a je odolává extrémním vlivům okolního prostředí.

Projektová podpora

Rádi Vám poskytneme projektové služby a speciální službu pre-order. Kontaktujte nás, prosím, pro více informací týkajících se používání, specifikace, instalace a servisu jednotek MoffittVent.

Produktový list
© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited