Labyrinth

Labyrinth je velmi účinné zařízení pro přirozené větrání a pro zajištění kontinuální ventilace nezávisle na počasí. Labyrinth je speciálně vyvinutý pro použití v průmyslových prostorách.

Výhody

Labyrinth je zařízení nenáročné na instalaci a nevyžaduje žádnou speciální přípravu. Montáž lze provádět bez nutnosti přerušení výroby, což příznivě ovlivňuje celkové náklady. Labyrinth je funkčně relativně jednoduché zařízení, proto je 100% spolehlivé. Zařízení je vyrobeno z vysoce kvalitního hliníku Colterra, což je zárukou jeho vysoké odolnosti, dlouhé životnosti a minimálních nákladů na údržbu. Toto vše činí Labyrinth mimořádně ekonomickým zařízením.

Účinná a úsporná ventilace

Zařízení Labyrinth je zařízení určené pro přirozené větrání (aeraci) a pro zajištění kontinuální ventilace nezávisle na počasí. Ventilační jednotky vhodně umístěné na střeše odvádějí horký, vzhůru stoupající vzduch a umožňují přívod
čerstvého vzduchu a to bez použití externího zdroje energie. Labyrinth je vhodný zejména do průmyslových provozů, všude tam, kde je generováno velké množství tepla, které je potřeba odvést a současně účinně snížit emitovaný hluk.

Projektová podpora

Rádi Vám poskytneme projektové služby a speciální službu pre-order. Kontaktujte nás, prosím, pro více informací týkajících se používání, specifikace, instalace a servisu jednotek Labyrinth.

Produktový list
Podobné produkty
© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited