Airlite

Airlite je žaluziová klapka pro automatický odvod kouře a tepla. Kromě funkce požárního větrání zajišťuje rovněž přirozené větrání a denní osvětlení vnitřních prostor budov.

Použití výrobku

Vzhledem k promyšlenému designu a energeticky účinné konstrukci je klapka Airlite vhodná nejen pro průmyslové objekty, ale také pro komerční a veřejné budovy.

Výhody

Ve srovnání s běžnými systémy nabízenými na trhu vykazuje Airlite podstatně nižší ztráty způsobené nežádoucím únikem tepla a vzduchu. Zaručuje tedy neobyčejně vysokou energetickou účinnost a navíc má také vynikající zvukově-izolační vlastnosti. Malý počet pohyblivých dílů se projevuje nízkým opotřebením, a proto klapka dosahuje velmi vysoké odolnosti a dlouhé životnosti. Klapku Airlite lze namontovat v libovolné poloze od 0 do 90°. Modul s transparentními lamelami ji umožňuje využít také k dennímu osvětlení vnitřních prostor budov.

Projektová podpora

Rádi Vám poskytneme projektové služby a speciální službu pre-order. Kontaktujte nás, prosím, pro více informací týkajících se používání, specifikace, instalace a servisu jednotek Airlite.

Nakonfigurujte svůj výrobek

Produktový list
Podobné produkty
© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited