Jetstream axiální impulsní ventilátor

Colt Jetstream je impulsní ventilátor nízkého profilu o vysokém průtoku určený pro řízení pohybu vzduchu v garážích. Jetstream usměrňuje znečištěný vzduch a kouř směrem ven z garáže a obslužných prostor (rampy atd.).

Jetstream pro odvětrání parkovišť Jetstream pro odvětrání parkovišť

Jetstream je ventilátor určený pro odvětrání garáží a jiných obslužných prostor, kde snižuje hladinu znečištěného vzduchu a pomáhá s odvětráním kouře v případě požáru.

Systémy pro odvětrání parkovišť používají stejnou technologii, která se používá pro odvětrání tunelů, aby bylo eliminováno budování nákladného a rozměrově objemného vedení vzduchotechniky. Tyto systémy mohou ušetřit místo, snížit provozní a montážní náklady a v prostoru garáží vytvořit vzdušnější a prostornější prostředí.

Výhody

 • Široká škála aplikací – na výběr jsou modely buď jednosměrné nebo reverzibilní. Podle typu aplikace mohou pracovat buď ve dvourychlostním režimu nebo v režimu
  s proměnnou rychlostí provozu. Při použití verze s proměnnou rychlostí provozu se množství spotřebovávané elektrické energie snižuje.
 • Certifikovaná kvalita - Jetstream byl důkladně testován a certifikován dle EN 12101-3 v akreditovaných zkušebních laboratořích třetích stran a nese označení CE. Všechny verze ventilátoru Jetstream plně vyhovují klasifikaci F300 (teplota/čas) dle  EN 12101-3 (300°C nepřetržitý provoz po dobu jedné hodiny). Zkušební certifikáty jsou k dispozici na vyžádání.
 • Odolná konstrukce – tělo ventilátoru Jetstream je vyrobeno z žárově pozinkovaného materiálu,
  s možností povrchové úpravy polyesterovou práškovou barvou v jakémkoliv odstínu RAL.
 • Nízké nároky na údržbu - další výhoda spočívá v tom, že odpadá jakékoliv čištění vzduchovodu.
 • Projekty – protože každý garážový prostor je jiný, vypracujeme pro Vás takový návrh, který bude přesně vyhovovat požadavkům Vašeho projektu.
 • Obecně platí, že pro hygienické odvětrání jsou hladiny oxidu uhelnatého CO v garáži monitorovány systémem a jakmile jejich úroveň přesáhne limitních hodnot, spustí se samočinně jednotlivé stupně odvětrání.
 • V případě požáru a po obdržení signálu z požárního detektoru se spustí systém na vyšší stupeň odvětrání.
 • Systémy Colt pro odvětrání garáží mohou být navrženy tak, aby byla v případě potřeby splněna požadovaná úroveň hluku.

Projektová podpora

Rádi Vám poskytneme projektové služby a podporu. Kontaktujte nás, prosím, pro více informací týkajících se používání, specifikace, instalace a servisu zařízení Jetstream.

© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited