Coltlite – lamelové okno pro přirozený odvod kouře a tepla a denní větrání

Zařízení Coltlite splňuje požadavky normy EN 12101-2 a EN 14351-1, používá se pro přívod a odvod vzduchu a jako zdroj denního světla v průmyslových a komerčních budovách. Instaluje se do fasády budov.

Coltlite lamelové okno pro přirozený odvod kouře a tepla a denní větrání Coltlite lamelové okno pro přirozený odvod kouře a tepla a denní větrání Coltlite lamelové okno pro přirozený odvod kouře a tepla a denní větrání Coltlite lamelové okno pro přirozený odvod kouře a tepla a denní větrání Coltlite lamelové okno pro přirozený odvod kouře a tepla a denní větrání Coltlite lamelové okno pro přirozený odvod kouře a tepla a denní větrání Coltlite lamelové okno pro přirozený odvod kouře a tepla a denní větrání Coltlite lamelové okno pro přirozený odvod kouře a tepla a denní větrání Coltlite lamelové okno pro přirozený odvod kouře a tepla a denní větrání Coltlite lamelové okno pro přirozené denní větrání a odvod tepla a kouře Coltlite lamelové okno pro přirozené denní větrání a odvod tepla a kouře Coltlite lamelové okno pro přirozené denní větrání a odvod tepla a kouře Coltlite lamelové okno pro přirozené denní větrání a odvod tepla a kouře Coltlite lamelové okno pro přirozené denní větrání a odvod tepla a kouře Coltlite lamelové okno pro přirozené denní větrání a odvod tepla a kouře Coltlite lamelové okno pro přirozené denní větrání a odvod tepla a kouře Coltlite lamelové okno pro přirozené denní větrání a odvod tepla a kouře Coltlite lamelové okno pro přirozené denní větrání a odvod tepla a kouře

Coltlite je lamelové okno pro přirozené denní větrání a odvod tepla a kouře, vhodné pro instalaci do fasády. Díky svému atraktivnímu vzhledu je vhodným zařízením pro zajištění větrání.

Je vhodné tam, kde je potřeba zajistit dobré aerodynamické vlastnosti, vysoký akustický, tepelný a aerodynamický výkon. Jeho prvotní funkcí je sloužit jako skleněný prvek v plášti budovy, může však sloužit i jako vysoce účinné zařízení pro odvod kouře 
a tepla. Nejčastěji se používá v nemocnicích, školách, obchodních centrech, obytných a komerčních budovách.

Výhody

  • Široké možnosti využití – většina variant zařízení Coltlite může sloužit jak pro běžné denní větrání, tak pro odvod kouře a tepla. Při instalaci při zemi zajišťuje přívod čerstvého vzduchu pro potřebu požárního větrání, může však být navrženo i tak, aby odvádělo teplý vzduch z horních vrstev místnosti. Zařízení Coltlite se rovněž často používá jako koncový prvek potrubních nebo klimatizačních systémů. Verze se sklem umožňují přívod denního světla do budovy, panely se vyrábí v řadě variant výplní. Možnost ovládání pneumatického, elektrického nebo ručního, řada variant lamel, příslušenství a povrchové úpravy.
  • Vysoký výkon – zařízení Coltlite má vynikající aerodynamické, akustické a tepelné vlastnosti a odolnost vůči požáru. Bližší informace naleznete v katalogovém listu.
  • Certifikace – většina provedení zařízení Coltlite byla podrobena náročným testům v akreditovaných laboratořích a je certifikována podle EN 12101-2: 2003 jako zařízení pro denní větrání nebo pro odvod tepla a kouře. Zařízení nese označení CE v souladu s EN 14351-1.
  • Vysoký výkon při požáru – prvotní funkcí zařízení Coltlite je zajistit odvod kouře vznikajícího při požáru ven z budovy a umožnit tak bezpečný únik osob. Zařízení Coltlite je velmi vhodné pro použití do únikových cest a schodišť, protože má velký aerodynamický výkon, rychle se otevírá, má velkou rozměrovou variabilitu, nezabírá prostor uvnitř místnosti a nebrání tak v úniku osob ven z budovy.
  • Snadná instalace – zařízení Coltlite se dodává zkompletované; je určeno pro vertikální instalaci do obvodových plášťů. Díky celé řadě variant je vhodné pro montáž na obrubu, do obvodových plášťů a prosklených ploch.
  • Dlouhá životnost – rámy jsou vyrobeny z pevné nerezavějící slitiny hliníku s nerezovými spojovacími prvky.
  • Ověřená kvalita – zařízení Coltlite je vyrobeno v souladu s normou EN 9001. Před expedicí je každá jednotka podrobena testu funkčnosti.
  • Estetický vzhled – motory zařízení Coltlite mohou být ukryty v rámu nebo jsou menších rozměrů, díky tomu je zařízení atraktivním prvkem na konstrukci budov.

Projektová podpora

Rádi Vám poskytneme projektové služby a speciální službu pre-order. Kontaktujte nás, prosím, pro více informací týkajících se používání, specifikace, instalace a servisu jednotek Coltlite.

Colt - Coltlite lamelové okno

Nakonfigurujte svůj výrobek

Produktový list
© 2020 Colt International Licensing Limited - People feel better in Colt Conditions