Apollo ATI

Apollo ATI je zařízení pro přirozený odvod kouře a tepla a pro denní větrání vhodné zejména do průmyslových budov s nutností odvodu tepelné zátěže. Zařízení umožňuje pomocí bočních klapek větrání i za nepříznivého počasí.

Klapka Apollo ATI, která je odzkoušena podle EN 12101-2, je určena k samočinnému odvětrání v případě požáru, dennímu větrání nebo k osvětlení vnitřních prostor denním světlem. Obvykle se instaluje na střechu.

K dispozici je polykarbonátová verze, která umožňuje prostup přirozeného denního světla do budovy. Je testována
v souladu s normou EN 12101-2. Je vyrobena podle kvalitativního standardu ISO 9001 a ISO 14001 pro environmentální management.

Výhody:

  • Široké možnosti využití – klapka Apollo ATI je klasifikována jako zařízení s dvojí funkcí – může sloužit jak pro odvod kouře a tepla v případě požáru, tak pro běžné denní větrání. Apollo ATI  se většinou instaluje na střechu. Verze s polykarbonátovými křídly umožňuje prostup přirozeného denního světla do budovy. K dispozici je verze s elektrickým nebo pneumatickým ovládáním.
  • Ventilace za každého počasí - podélné postranní klapky a deflektory poskytují běžné denní větrání i v podmínkách nepříznivého počasí a deště. 
  • Efektivnost a odolnost proti povětrnostním vlivům - Apollo ATI je aerodynamicky velmi efektivní zařízení. Těsnění na zařízení je tvořeno profily EPDM, které minimalizují únik vzduchu (infiltraci).
  • Snadná instalace – Apollo ATI se dodává v kompletně smontovaném stavu. Díky variabilitě základních profilů je vhodné pro instalaci na většinu typů střešních krytin.
  • Dlouhá životnost - Apollo ATI se vyrábí z odolné slitiny hliníku, panty jsou z nerezové oceli.
  • Osvědčená kvalita – Apollo ATI je důkladně testováno a certifikováno podle ČSN EN 12101-2 v akreditovaných laboratořích a nese označení CE.
  • Vysoká tepelná izolace – Apollo ATI má vysoké izolační schopnosti a spolehlivě zabraňuje úniku tepla.
  • Vysoký akustický výkon – verze s hliníkovými křídly utlumí až 28.0 dB.
  • Vysoká kvalita výroby - každé zařízení je před expedicí podrobeno funkčnímu testu.

Projektová podpora

Rádi Vám poskytneme projektové služby a speciální službu pre-order. Kontaktujte nás, prosím, pro více informací týkajících se používání, specifikace, instalace a servisu jednotek Apollo ATI.

Produktový list
© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited