Securex

Securex je mechanické zařízení (klapka) sloužící ke snížení tlaku v prostorách ohrožených výbuchem nebo přetlakem. Nárazovým otevřením v případě výbuchu nebo zvýšením tlaku se přetlak odvede pomocí systému Securex ven.

Výhody

Systém Securex byl testován v DMT (Deutsche Montan Technologie) v Dortmundu.

Snadná obsluha

  • Jednoduché zamykání - v uzavřené poloze je víko zamknuto a uzavřeno šroubem z nerezové oceli a dvěma pružinovými kolíky, které jsou určeny k uvolnění víka při tlaku 16 mbar nebo vyšším.

  • Tento systém lze instalovat na všechny typy plochých střech nebo skloněných ploch od 0 do 90°. Při montáži na obrubu je nutno předem vyrobit přírubu pro zajištění bezproblémové montáže.

  • Tělo a příruba jsou vyrobeny z vysoce kvalitní hliníkové slitiny (EN AW-3005 H14). Příruba může být přizpůsobena požadavkům instalace.

  • Víko se skládá z tlakem lisované hliníkové slitiny, do které je namontován panel z čirého nebo neprůhledného polykarbonátu, o tloušťce 10 nebo 16 mm. Víko je upevněno na závěsech z nerezové oceli.

  • Elastické polyamidové gumy zabraňují poškození jednotky při otevření. Po vizuální kontrole eventuálního poškození může být jednotka uzavřena ručně a je opět plně funkční.

Klapka Securex může být instalována na ploché střechy, do stěn nebo na šikmé nebo vodorovné plochy. Instalace klapky je velmi snadná a nevyžaduje speciální přípravu nebo podmínky.

Klapka Securex je vyráběna podle standardu kvality ISO 9000. Každá klapka podléhá před expedici testu funkčnosti.

Projektová podpora

Rádi Vám poskytneme projektové služby a podporu.  Kontaktujte nás, prosím, pro více informací týkajících se používání, specifikace, instalace a servisu zařízení Securex.

Produktový list
Podobné produkty
© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited