Omezení produkce CO2 s adiabatickým chlazením CoolStream

0.00kg CO2

Zajištěná dodávka ochlazeného vzduchu při úsporách nákladů na chlazení? Proč ne! Díky systému Colt CoolStream s adiabatickým chlazením. CoolStream je skutečný zázrak energetické účinnosti. CoolStream snižuje spotřebu elektrické energie a tudíž i emise oxidu uhličitého.

Výhody systému CoolStream ocení především firmy s velkými tepelnými zisky ve výrobních prostorech nebo velkými požadavky na chlazení. Adiabatické chlazení je čtyřikrát až sedmkrát úspornější než konvenční klimatizace. A navíc zajišťuje vysokou kvalitu vzduchu. Adiabatické chlazení přivádí 100 % čerstvého venkovního vzduchu. Je proto ideální zejména pro velké prostory ve všech průmyslových odvětvích.

Tento systém chlazení je od roku 2006 součástí sortimentu společnosti Colt. Od jeho zavedení je se systémem CoolStream výborná zkušenost. Do konce roku 2016 nainstalovaná zařízení CoolStream dodávají přibližně 43 milionů m³/h adiabaticky chlazeného vzduchu. To snižuje náklady a současně zlepšuje uhlíkovou stopu.

Jak výrazně ochlazený vzduch dostaneme ze zařízení CoolStream? Toto číslo je také přesvědčivé: CoolStream dosahuje účinného snížení teploty vzduchu o více než 10 °C při venkovní teplotě nad 30 °C.

Mimochodem: Všechny údaje, empirické hodnoty a informace zde uvedené jsou dynamické a pravidelně se aktualizují na základě aktuálních údajů o prodeji alespoň jednou za rok.

Katalog ke stažení
Související informace

coolstream.cz 

V souladu s ErP
ErP

Colt nabízí širokou škálu systémů CoolStream, které jsou v souladu s nařízením EU 1253/2014 založeným na směrnici ErP 2009/125/EC.

© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited