Produkty a systémy

Požární ochrana

Zařízení pro odvod kouře a tepla Colt ochraňují před přírodními živly, jako jsou kouř a oheň, a současně vytvářejí příjemné klima uvnitř budov.

Více čtěte zde

Adiabatické chlazení

Systémy adiabatického chlazení Colt speciálně navržené pro průmyslové objekty navozují stabilní pracovní prostředí pro plynulou výrobu a vyšší produktivitu práce.

Více čtěte zde

Technika prostředí

Technika prostředí

Systémy kontroly mikroklimatu uvnitř budov napomáhají vytvářet ideální podmínky s příjemnou teplotou okolí a vhodnou vlhkostí vzduchu. Využívají zdrojů přírody pro vytvoření energeticky efektivních budov.

Více čtěte zde

Slunolamy a fasádní systémy

Slunolamy Colt využívají plochy pláště budovy pro zlepšení vnitřních podmínek a snížení nákladů na energii. Budovy zároveň získají moderně pojatý a atraktivní design.

Více čtěte zde

Průmyslová ventilace

Společnost Colt je předním dodavatelem systémů a řešení pro tvorbu vnitřního klimatu průmyslových objektů. Máme bohaté zkušenosti v návrhu a instalaci systémů přirozeného větrání a disponujeme širokou paletou výpočetních a simulačních nástrojů pomáhajících dosáhnout efektivních návrhů systémů pro odvod technologické tepelné zátěže.

Více čtěte zde

© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited