Projektová podpora a řešení Colt

Projektová podpora

Naše metody projektování
a nástroje

Architekti, konzultanti, vývojáři i dodavatelé se mohou spolehnout na širokou škálu našich odborných znalostí a integrovaný přístup.

Projektová podpora
a řešení problémů

Projektantům, konzultantům a developerům nabízíme poradenské služby pro vyřešení problémů ve fázi projektové přípravy u budov nových nebo rekonstruovaných. Čtěte více o seminářích, které nabízíme našim zákazníkům.

Projektové poradenství

Naši specialisté mají hluboké znalosti technologií a postupů napříč širokým spektrem. Máme zkušenosti s navrhováním těch nejúčinnějších kombinací produktů a systémů, díky kterým docílíme požadovaného výkonu a účinku.

Simulace a kalkulace

Účinnost navržených systémů testujeme v simulovaných počítačových podmínkách s využitím softwaru pro analýzu CFD, díky které lze přesně předvídat proudění vzduchu v daném prostoru. To nám umožňuje projektovat na míru upravené koncepty, které vyhovují každé specifické situaci.

Provádíme výpočty úhlu dopadu slunečních paprsků a teplotního zisku, abychom navrhli co nejúčinnější systémy solárního zastínění.

Návrhy energeticky účinných budov

Naši odborníci mohou pomoci architektům navrhnout pro jejich projekty energeticky nejúčinnější systémy, které integrují přirozenou ventilaci, přirozené osvětlení i zastínění v rámci jednoho ovládacího systému.

Architektonicky hodnotné stavby, které jsou funkční

Naši odborníci navrhnou ve spolupráci s architekty řešení, které splní požadavky Vašeho projektu a současně bude vysoce estetické. Také Vám mohou pomoci uvolnit potenciál Vaší budovy v oblasti energetické účinnosti, zajistit požární bezpečnost
a dodat budově nezaměnitelný vzhled, aniž by byla dotčena její funkčnost. 

Další související články
© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited