Smokemaster ST pevná kouřová zástěna

Kouřová zástěna Smokemaster ST slouží k ohraničení kouře a zplodin hoření v navrženém kouřovém úseku a zabraňuje tím nekontrolovanému rozšíření požáru do dalších úseků. Je certifikován v souladu s normou EN 12101-1 a splňuje klasifikační třídu D120.

Zástěna Smokemaster ST je vhodná pro instalaci do většiny průmyslových i komerčních objektů.

Materiál pevné kouřové zástěny SmokeMaster ST se skládá z tkaniny ze skelných vláken, která je pokrytá PU tloušťky 0,4mm o specifické hmotnosti 490g/m2 se stehy z kevlarové příze a se závažím, které pomáhá udržet tkaninu napnutou.

Výhody:

  • Vysoký výkon – Kouřová zástěna je navržena tak, aby odolala teplotě až 600ºC po dobu až 120 minut.
  • Certifikovaný výkon – Zástěna byla testována v akreditovaných laboratořích třetí strany a certifikována podle požadavků normy EN 12101-1, nese označení CE a splňuje klasifikační třídu D120. Tkanina byla testována podle EN 13501-1.
  • Velikosti - Kouřové zástěny se vyrábějí v délce od 1.500 mm, maximální délka není omezena, délka spuštěné zástěny se pohybuje od 500 mm do 8.000 mm.

Projektová podpora

Rádi Vám poskytneme projektové služby a speciální službu pre-order. Kontaktujte nás, prosím, pro více informací týkajících se používání, specifikace, instalace a servisu jednotek Smokemaster ST.

© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited