Konstruktorska Business Center

Konstruktorska Business Centre (KBC) je sedmipatrová kancelářská budova ve Varšavě, která byla postavena s ohledem na environmentálně ohleduplná řešení a která je certifikována dle BREEAM. Kromě 48.000 m² kancelářských prostor mají uživatelé budovy k dispozici v podzemních garážích budovy více jak 1 000  parkovacích míst.

Odvod kouře a tepla v případě požáru z podzemního parkingu budovy Colt Cyclone - výkonný indukční ventilátor menších rozměrů pro usměrnění pohybu vzduchu Kouřová zástěna Smokemaster ST pro zamezení šíření kouře v případě požáru Colt Jetstream - axiální impulsní ventilátor pro odvod kouře a tepla

Colt instaloval axiální impulsní ventilátory Jetstream, které zajišťují v podzemních patrech odvod zplodin hoření z prostor parkingu a dále ventilátory Colt Cyclone (nízkoprofilový, výkonný indukční ventilátor), které usměrňují pohyb vzduchu. Pro případ požáru jsou v parkingu nainstalovány pevné kouřové zástěny Colt SmokeMaster pro zamezení šíření kouře z jednoho kouřového úseku do dalšího.

Informace o projektu
© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited