Metaldyne Oslavany, spol. s r. o.

Systém adiabatického chlazení CoolStream nainstalovaný pro chlazení výrobní haly pro zpracování kovů Systém adiabatického chlazení CoolStream nainstalovaný pro chlazení výrobní haly pro zpracování kovů Systém adiabatického chlazení CoolStream nainstalovaný pro chlazení výrobní haly pro zpracování kovů Systém adiabatického chlazení CoolStream nainstalovaný pro chlazení výrobní haly pro zpracování kovů Systém adiabatického chlazení CoolStream nainstalovaný pro chlazení výrobní haly pro zpracování kovů Systém adiabatického chlazení CoolStream nainstalovaný pro chlazení výrobní haly pro zpracování kovů Systém adiabatického chlazení CoolStream nainstalovaný pro chlazení výrobní haly pro zpracování kovů Systém adiabatického chlazení CoolStream nainstalovaný pro chlazení výrobní haly pro zpracování kovů

Vedení firmy se obrátilo na společnost Colt s žádostí o návrh řešení a následný projekt pro zlepšení klimatických podmínek na exponovaných pracovištích uvnitř hal výrobního závodu v Oslavanech. Colt navrhl chladicí systém založený na adiabatických chladičích.

Haly společnosti Metaldyne jsou tepelně vysoce zatížené. Adiabatické chlazení CoolStream umožňuje účinně chladit prostor hal výrazně menším množstvím vzduchu, než by bylo potřeba při pouhém využití větrání vnějším vzduchem. Adiabatické chlazení umožňuje dosáhnout nižší vnitřní teploty než je aktuální teplota venku.

Instalovaný vzduchotechnický výkon: 720 000 m3/h
Instalovaný adiabatický chladicí výkon: 2,6 MW
Počet instalovaných jednotek CoolStream: 36 ks

O Metaldyne Oslavany
Mezi zákazníky firmy Metaldyne Oslavany patří dodavatelé pro automobilový průmysl Dana, Bosch, ZF nebo TRW nebo renomovaní výrobci automobilů, jako např. Daimler Chrysler nebo BMW. Mezi její zákazníky patří i společnosti z jiných oborů, např. Hilti, M+S Hydraulic nebo Hydac. Společnost Metaldyne Oslavany patří mezi nejvýznamnější zaměstnavatele v regionu a v současnosti zaměstnává téměř 400 zaměstnanců. Pro vedení firmy jsou pracovní podmínky zaměstnanců a environmentální politika prioritami.

 

Více info v případové studii.

Kontaktujte nás:

T: +420 251 556 665
E: Dušan Příbrský

Sledujte nás > YouTube LinkedIn

 

Informace o projektu
Případová studie

© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited