Metaldyne Oslavany, spol. s r. o.

Systém adiabatického chlazení CoolStream nainstalovaný pro chlazení výrobní haly pro zpracování kovů Systém adiabatického chlazení CoolStream nainstalovaný pro chlazení výrobní haly pro zpracování kovů Systém adiabatického chlazení CoolStream nainstalovaný pro chlazení výrobní haly pro zpracování kovů Systém adiabatického chlazení CoolStream nainstalovaný pro chlazení výrobní haly pro zpracování kovů Systém adiabatického chlazení CoolStream nainstalovaný pro chlazení výrobní haly pro zpracování kovů Systém adiabatického chlazení CoolStream nainstalovaný pro chlazení výrobní haly pro zpracování kovů Systém adiabatického chlazení CoolStream nainstalovaný pro chlazení výrobní haly pro zpracování kovů Systém adiabatického chlazení CoolStream nainstalovaný pro chlazení výrobní haly pro zpracování kovů

Mezi zákazníky firmy Metaldyne Oslavany patří dodavatelé pro automobilový průmysl Dana, Bosch, ZF nebo TRW nebo renomovaní výrobci automobilů, jako např. Daimler Chrysler nebo BMW. Mezi její zákazníky patří i společnosti z jiných oborů, např. Hilti, M+S Hydraulic nebo Hydac. Společnost Metaldyne Oslavany patří mezi nejvýznamnější zaměstnavatele v regionu a v současnosti zaměstnává téměř 400 zaměstnanců. Pro vedení firmy jsou pracovní podmínky zaměstnanců a environmentální politika prioritami.

Vedení společnosti se proto obrátilo na společnost Colt s žádostí o návrh řešení a následný projekt pro zlepšení klimatických podmínek na exponovaných pracovištích uvnitř hal výrobního závodu v Oslavanech. Colt navrhl chladicí systém založený na adiabatických chladičích CoolStream.

Informace o projektu
Případová studie

© 2022 Colt International Licensing Limited - People feel better in Colt Conditions