FCO

FCO zajišťuje přívod a odvod vzduchu, může sloužit i pro denní osvětlení vnitřních prostor budovy, má široké využití jak v průmyslových, tak komerčních a obytných objektech.

Výhody:

  • Široké možnosti využití - FCO je zařízení určené pro přirozený odvod tepla a kouře a pro denní větrání, může rovněž sloužit pro přívod a odvod vzduchu. Obvykle se instaluje vertikálně pro zajištění přívodu a odvodu vzduchu.
  • Varianty s polykarobonátem a sklem umožňují denní prosvětlení vnitřních prostor budovy. Zařízení se často používá jako koncový prvek potrubních klimatizačních systémů. Může být ovládáno elektricky, pneumaticky nebo ručně, vyrábí se s celou řadou variant lamel, příslušenství a s různými povrchovými úpravami.
  • Vysoký výkon – zařízení FCO je aerodynamicky velmi účinné a odolné vůči povětrnostním vlivům.
  • Snadná instalace – zařízení FCO se dodává plně smontované, díky celé řadě variant přírub je možné zařízení instalovat do fasády, zasklení nebo stavebních otvorů.
  • Dlouhá životnost - FCO je vyrobeno z vysoce odolné slitiny hliníku, třídy 3005 v souladu s EN573-3, lamely se otáčejí na dvojitých ložiscích odolných vůči UV záření.
  • Kvalita výroby - každá jednotka FCO je před expedicí podrobena funkčnímu testu.

Projektová podpora

Rádi Vám poskytneme projektové služby a speciální službu pre-order. Kontaktujte nás, prosím, pro více informací týkajících se používání, specifikace, instalace a servisu jednotek FCO.

Produktový list
© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited