Kariéra ve firmě Colt

dub 2018

Do našeho týmu v Bratislavě hledáme kolegu na pozici projektant/projektantka TZB/ Systémy odvodu kouře a tepla.

Mezi Vaše úkoly bude patřit projektování systémů TZB/Odvod kouře a tepla pro průmysl, obchodní centra, administrativní budovy, tvorba technické dokumentace a podpora realizace zakázek.

Náplň práce:

  • Technické konzultace
  • Příprava projektů
  • Příprava projektové dokumentace a podklady pro realizaci zakázek
  • Komunikace s týmem Colt (Česká republika / Německo / Rakousko)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru, zaměření TZB výhodou - vhodné i pro absolventa
  • Znalost ACAD, práce s MS Office (Word, Excel), REVIT výhodou
  • AJ nebo NJ alespoň na základní úrovni
  • Spolehlivost, samostatnost, pracovní nasazení, ochota učit se, zodpovědnost, pečlivost, smysl pro týmovou práci
  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme:

  • Práci v mladém kolektivu
  • Pracoviště v klimatizované administrativní budově s dobrou dopravní dostupností (Bratislava - Petržalka)
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Školení v zahraničí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stravenky, služební telefon
  • Jazykové kurzy a další výhody (po zapracování)

V případě zájmu, prosím, zašlete svůj profesní životopis na marian.dugat@sk.coltgroup.com.

Nástup je možný ihned.

Jdi zpět