[POZICE OBSAZENA] Servisní a revizní technik (středisko Praha/Chomutov)

květen 2019

Kariéra ve firmě Colt

POZICE OBSAZENA

Servisní a revizní technik (středisko Praha/Chomutov) okres Chomutov a okolí nebo Praha / Středočeský kraj

Náplň práce

  • provádění servisních a revizních prací, opravy a drobné montáže
  • komunikace se zákazníky a subdodavateli v rámci servisu nebo montáže
  • zodpovědnost za dodržení montážního postupu, správnost a kvalitu prováděné činnosti

 Požadavky

  • ukončené vzdělání SŠ/SOU technického směru (elektro, případně stavební nebo strojní), zaměření TZB výhodou, možno i absolvent
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita, loajalita
  • zkušenosti v oboru elektro/TZB/VZT vítány
  • vyhláška 50/78 Sb. §6 a vyšší, event. certifikát revizního technika elektro (E2A) výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • základní znalost AJ nebo NJ výhodou

 Nabízíme

  • práci v mezinárodní společnosti, pravidelná školení v zahraničí, perspektivní práci v mladém kolektivu
  • práce zejména na území Čech
  • nástupní plat v závislosti na kvalifikaci a předchozí praxi
  • roční odměny, možnosti dalšího odborného vzdělávání, příspěvek na stravenky, mobilní telefon
  • dny dovolené navíc, firemní akce, věrnostní odměny, servisní vozidlo Mercedes-Benz s klimatizací
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

V případě zájmu, prosím, zašlete svůj profesní životopis na jana.klouckova@cz.coltgroup.com

Jdi zpět