Kariéra ve firmě Colt

zář 2018

Do našeho týmu hledáme kolegy na pozici Servisní technik TZB/Elektro pro okresy Chomutov a okolí nebo Praha / Středočeský kraj.

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky a subdodavateli v rámci servisu nebo montáže
  • Koordinace servisních a montážních prací
  • Zodpovědnost za dodržení montážního postupu a správnost prováděné činnosti

Požadujeme:

  • Ukončené vzdělání SŠ/SOU, možno i absolvent
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita, loajalita
  • Zkušenosti v oboru elektro/TZB/VZT vítány, certifikát revizního technika elektro (E2A) výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Základní znalost AJ nebo NJ výhodou

Nabízíme:

  • HPP, nástup ihned
  • Práce zejména na území Čech, příležitostně Morava
  • Nástupní plat dle dohody v závislosti na kvalifikaci a délce praxe
  • Pružná pracovní doba
  • Stravenky, mobilní telefon, notebook/tablet

Nástup je možný ihned.

V případě zájmu, prosím, zašlete svůj profesní životopis nebo nás kontaktujte.

Více informací podá paní Jana Kloučková.

Mgr. Jana Kloučková
E: jana.klouckova@cz.coltgroup.com
M: 724 730 566

Jdi zpět