Colt (UK) stěhuje svoje kanceláře do moderní lokality

dub 2017

Colt (UK) stěhuje svoje kanceláře do moderní lokality
Colt (UK) stěhuje svoje kanceláře do moderní lokality

Colt International stěhuje svoje kanceláře do moderní lokality v Petersfield a Waterlooville (Velká Británie). Výrobní provoz zůstává nadále v Havant.

Přestěhování kanceláří do lokality s lepší dostupností, a to hlavně pro zákazníky, je v souladu se strategií firmy Colt ve Spojeném království růst v segmentu smluvních kontraktů, služeb a servisu. Tento krok umožní zachovat stávající počet zaměstnanců a očekává se také, že všichni pracovníci, nyní zaměstnaní v Havant, zůstanou také nadále ve firmě Colt zaměstnaní.  

Nova lokalita byla vybrána díky své geografické poloze v blízkosti města Havant, kde zůstává zachována výroba včetně zázemí pro stávající zaměstnance a také dobré dopravní dostupnosti jak autem, tak vlakem do Londýna, kde se odehrává většina jednání se zákazníky. Nové kanceláře nabízejí efektivnější prostor a pracovní prostředí na úrovni 21. století, které přispěje ke kontinuálnímu rozvoji společnosti a zaměstnancům poskytne lepší pracovní prostředí.     

Nick Buckingham, Managing Director společnosti Colt International, k tomu řekl: „Jsem rád, že podstupujeme nový krok v budoucnosti společnosti Colt v novém prostředí a těším se na úspěšný obchodní rozvoj v letech, které jsou před námi.“

Mark Oliver, CEO Colt Group, okomentoval: „Naše společnost je ve Spojeném království historicky úzce spjata s krajem Hampshire a já jsem opravdu potěšen, že toto spojení zůstane zachováno i po přesunutí do nové lokality, která splňuje požadavky jak našich zaměstnanců, tak také společnosti jako celku.“

Oficiální tisková zpráva
(v angličtině)

Jdi zpět

© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited