Colt součástí Kingspan Group

břez 2020

Colt součástí Kingspan Group

Společnost Kingspan Group plc, která je světovou jedničkou v oblasti izolací a opláštění budov, se stala novým vlastníkem společnosti Colt Investments Limited, mateřské společnosti Colt Group Limited (“Colt”), jejíž dceřinou společností je i Colt International, s.r.o. Po dokončení transakce se Colt Group stane součástí divize Kingspan Light +Air (KLA).

Díky svému portfoliu, dlouholetým zkušenostem a zastoupením v 15 zemích světa bude Colt pro Kingspan Light+Air přínosem na jeho cestě stát se lídrem i v oblasti systémů pro denní větrání, odvod tepla a kouře a světlíků.

Výkonný ředitel Colt Group, Mark Oliver, věří, že jako součást KLA bude Colt pokračovat v nastoupené cestě růstu v globalizujícím se prostředí.

Generální ředitel jedné z dceřiných společností Colt Group, německé společnosti Colt International GmbH, a zároveň ředitel divize Kontinentální Evropa, do které spadá i Colt International, s.r.o., vidí mnoho příležitostí pro růst v rámci KLA. „Být součástí KLA umožní společnosti Colt nabízet svá řešení, systémy a rozsáhlé portfolio produktů v mnohem větším globálním měřítku.“

Generální ředitel Colt International Ltd, dceřiné společnosti ve Velké Británii, Nick Buckingham, dodává, že osobně je, co se budoucnosti Coltu v rámci KLA týče, velmi optimistický - Kingspan usiluje o svůj další růst a Coltu se tak díky nové vlastnické struktuře otevírají nové možnosti.

Proces akvizice je nyní potřeba dokončit po formální stránce, další informace tak budou následovat po jeho ukončení, předpoklad je nejpozději 10.dubna 2020. Další aktuální sdělení je možné nalézt na našich stránkách www.coltgroup.com.

Jdi zpět

© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited