Colt Eastern Europe slaví 10. výročí od svého vzniku

list 2015

10. výročí vzniku Colt Eastern Europe. Děkujeme našim zákazníkům.

Colt Eastern Europe slaví 10. výročí od svého vzniku. Pro Colt International, s.r.o. je dosažení dekády existence firmy významným milníkem obchodního růstu, posílení teritoriálního zastoupení a současně závazkem kontinuálního rozvoje firmy v budoucnosti.  

„Chtěl bych za sebe a všechny své spolupracovníky poděkovat především našim zákazníkům a obchodním partnerům. Máme za sebou 10 let existence a nyní již mohu říci, že to bylo 10 velmi úspěšných let. Podařilo se nám navázat na mimořádný úspěch společnosti v Evropě a rozvinout naše aktivity v Čechách, na Slovensku a v Polsku“, řekl Albert Motejzík, generální manažer pro východní Evropu.

Colt působí od roku 2005 na českém, slovenském a polském trhu pod společným názvem Colt Eastern Europe a kromě zastoupení v Praze, Bratislavě a Varšavě má i regionální pobočky ve Zlíně a Košicích. V České republice má Colt na svém kontě více jak 1 000 projektů z oblasti odvodu kouře a tepla – požárního odvětrání, klimatizačních a chladicích systémů, slunolamů, fasádních systémů a průmyslové ventilace. Zařízení Colt jsou použita na místech, jako jsou obchodní a nákupní centra, podzemní parkoviště, bytové domy, sportovní i skladovací haly, školy, divadla, hotely, kancelářské budovy, výrobní haly, elektrárny a mnoho dalších doma i v zahraničí.

Co nás odlišuje

Colt International poskytuje nabídku služeb a produktů v oblasti požární ochrany, klimatizační techniky, architektonických řešení a servisu v rozsahu, který je standardem ve všech 78 pobočkách firmy, na 5 kontinentech. Prioritou je individuální přístup ke klientům a kvalita zákaznického servisu od projektu, instalaci až po následný technický servis zařízení. Společnost Colt se dívá na projekt jako na jeden celek. Díky široké znalosti specialistů firmy Colt zajišťujeme našim zákazníkům pokaždé projekt na míru, který přizpůsobujeme jejich individuálním potřebám a spolupracujeme s nimi po celou dobu realizace projektu.

Jdi zpět

© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited