Colt International posiluje přítomnost v Turecku

červenec 2017

Colt posiluje přítomnost v Turecku

Colt je přítomen v Turecku od roku 1997 a spolupracuje s lokálními partnery, kterým poskytuje komplexní podporu při návrzích a realizacích řešení systémů Colt. Jedním z posledních projektů je instalace zařízení pro přirozené větrání na elektrárně Yunus Emre. Colt připravuje pro lokální trh webové stránky, na kterých zákazníci naleznou detailní informace o inovativních, nákladově vyvážených a udržitelných řešeních pro úpravu klima uvnitř budov.

Webové stránky budou znamenat, že zákazníci budou moci těžit z bohatého online obsahu, který je jednoduchý pro navigaci, což pomáhá procesu přípravy specifikací. Cílem je navázat komunikaci se zákazníky a získat cennou zpětnou vazbu. Stránky budou obsahovat informace o systémech a produktech, které pomáhají zákazníkům pochopit kompletní řešení nabídky Colt. Technické údaje, videa nebo případové studie poskytují podrobný přehled o systémech Colt a jejich užití pro lepší pohodu prostředí uvnitř budov od maloobchodních, kancelářských či jiných prostor až po rozsáhlé průmyslové objekty nebo výrobní haly. Webové stránky Colt tak návštěvníkům umožní zůstat v bezprostředním kontaktu s děním ve firmě i oboru formou novinek a cíleného obsahu.

O společnosti Colt International

Firma Colt se specializuje na poskytování inovativních řešení, služeb a servisu v oblasti technologií požární ochrany, odvětrání, solárního zastínění a kontroly mikroklimatu, jejich servis a údržbu. Firma Colt je odborníkem na dodavatelské služby podle modelu Design & Build a následný servis. Současně je také výrobcem unikátních produktů a systémů, které ve svých řešeních navrhuje. Firma Colt je v jednotlivých zemích přítomna formou lokálních zastoupení, která mají podporu globálního týmu pro výzkum a vývoj a regionálně centralizované výrobní kapacity.

Firma Colt plně vlastní pobočky v 16 zemích světa a na ostatních vybraných trzích je přítomna prostřednictvím distributorské sítě. Výrobní kapacity firmy jsou umístěny ve Spojeném království, Holandsku, Německu, Číně a Austrálii. Úspěch firmy Colt je založen na praxí získaných zkušenostech, díky kterým jsou její řešení inovativní, nákladově vyvážená a udržitelná.

Pro více informací kontaktuje Colt International

Jdi zpět

© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited