Colt hrdým sponzorem žákovského fotbalového týmu MAS Táborsko U13

břez 2020

Fotbalový tým MAS Táborsko U13

Fair play je jedna z našich základních hodnot, i proto jsme v tomto roce hrdým sponzorem fotbalového týmu MAS Táborsko v kategorii žáků U13. Přidejte se k nám a fanděte mladým fotbalistům při jejich postupu tabulkou. Nejbližší zápas je čeká v neděli 22. 3. 2020 proti FC Písek. Držíme palce!

Sleduj s námi FC MAS Táborsko U13
Soupiska   Facebook   YouTube

O fotbalovém klubu MAS Táborsko

MAS Táborsko (celým názvem: Football Club Moravské akciové strojírny Táborsko) je český fotbalový klub, který sídlí v Táboře v Jihočeském kraji. Založen byl v roce 2012 po sloučení jihočeských klubů FK Spartak MAS Sezimovo Ústí a FK Tábor. Největším úspěchem klubu bylo dosažení třetího místa ve druhé nejvyšší soutěži v sezóně 2013/14. Od sezóny 2019/20 působí ve třetí nejvyšší fotbalové soutěži v České republice. Klubové barvy jsou modrá a bílá.

Družstva Táborska hrají své domácí zápasy na celkem čtyřech stadionech. Hlavním je stadion v Kvapilově ulici, který splňuje požadavky pro FNL a hraje na něm mužské družstvo. Dále se jedná o stadion v Sezimově Ústí (Sportovní areál Soukeník) a dva menší táborské stadiony Svépomoc a Viktoria, na kterém hrají mládežnická družstva.

Jdi zpět

© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited