Voda je pracovním mediem ADIABATICKÉHO CHLAZENÍ CoolStream

list 2021

 

Věděli jste, že pro adiabatické ochlazení nepotřebujete nic jiného než vodu? Jistě věděli.

Voda samotná při odpařování z hladiny ochlazuje sama sebe, okolní vzduch a vše kolem. Není třeba nic jiného než správné fyzikální podmínky, které umožní odpaření.

Jednotky CoolStream jsou tu jen pro tu komfortní nadstavbu, aby adiabatické chlazení bylo účinné a výkonné, aby proud chladného vzduchu byl usměrněný a došel tam, kde je ho třeba, a v neposlední radě zajišťují bezpečnost a hygienu chlazení.

Jde o to optimálně zajistit, aby malé zařízení poskytovalo velký výkon, aby adiabatický proces byl maximálně koncentrovaný. A jde o to, aby adiabatika fungovala automaticky, od jara do podzimu nepotřebovala náročnou údržbu a nevyžadovala neustálou asistenci člověka, přesto byla hygienická a bezpečná, zůstala dobrým sluhou a nestala se zlým pánem.

Kdo by nepotřeboval tenhle výkon a účinnost, bezpečnost a hygienu nebo jistotu a komfort provozu nebo kompaktní rozměry, může klidně chladit stromem, louží, deštěm, mokrými hadry nebo vlhkou hlínou. Všem ostatním, hlavně těm progresivním, navrhujeme využít výhodných vlastností adiabatických chladičů CoolStream.

Jdi zpět

© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited