Cenově dostupné pohony na 230 V pro zařízení přirozeného větrání

květen 2018

Zařízení pro přirozený odvod kouře a tepla s pohony na 24 V zná snad každý. Společnost Colt dodává nově zařízení pro přirozený odvod kouře a tepla a přirozené větraní, Airlite, Apollo a Firelight Duo, s pohony na 230 V (certifikováno dle EN 12101-2). Součástí dodávky může být i ovládací panel včetně nouzového napájení.

Celkově jsme přepracovali technologii pohonů na 230 V. Velikost pohonu, jeho výkon a především otvírací rychlost jsou optimálně navržené – v případě vzniku požáru se zařízení otevře do 1 minuty. Cenová výhoda je zřejmá: při užití pohonů na 230 V se výrazně sníží potřebné množství elektro kabelů a tím i celkové náklady. Bezpečnost provozu je samozřejmostí.

Díky této inovaci je postavení společnosti Colt na světovém trhu opravdu unikátní. Pohony na 230 V jsou vhodným řešením zejména pro zařízení se skleněnými výplněmi nebo skleněnými lamelami a také při vysokém sněhovém či větrném zatížení. Tato varianta napájení je zajímavá jak pro zákazníky z oblasti průmyslu, tak pro stavební firmy a provozovatele budov (obchodní centra, letiště atd.).

Společnost Colt je jediná firma na trhu s tak širokým portfoliem produktů s ovládáním na 230 V.

 

 

 

Jdi zpět

© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited