Apollo Mono v konfigurátoru BIM

dub 2018

Komplexní data v jednoduchém nástroji

V nabídce Colt nejsou produkty, které by byly stejné. Colt nabízí nejrůznější varianty, ať už z hlediska velikosti, designu, možností... A to je přesně to, co naši zákazníci oceňují. Díky novému konfigurátoru Colt BIM  se společnosti Colt podařilo přehledně na jednom místě uspořádat mimořádné množství složitých informací o produktech a zpřístupnit je pomocí jednoduchého softwarového nástroje svým zákazníkům. Konfigurátor Colt BIM je k dispozici ve třech jazycích: němčině, angličtině a nizozemštině.

Jak konfigurátor BIM funguje?

Ve skutečnosti funguje podobně jako např. konfigurátor  nového automobilu: namísto standardního produktu si zákazník vytvoří svůj vlastní model.

Prezentace produktu v reálném čase

Konfigurátor Colt BIM je skutečně rychlý a pohodlný: výrobky jsou konfigurovány  krok za krokem, v reálném čase a  ve 3D. Konečná konfigurace je k dispozici ke stažení pro všechny běžné programy plánování (např. Autodesk-Revit) a v různých formátech (např. IFC). Během konfigurace je také generován dvojrozměrný výkres (ve formátu DWG) a k dispozici ke stažení je i text specifikace pro vybranou konfiguraci modelu.

Díky plánování v konfigurátoru Colt BIM lze optimalizovat procesy. Pokud máte přístup k projektu, můžete použít údaje o výkonu. To usnadňuje řízení projektu i spolupráci během fáze plánování, výstavby a provozu.

Přejít na Apollo Mono v konfigurátoru BIM

 

Jdi zpět

© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited